Poznaj nasz zespół

Nasza szkoła liczy obecnie kilkunastu wykwalifikowanych instruktorów pływania. Wszystkich nas łączy jedno: pasja do sportu i wyjątkowe podejście do dzieci.
Łącząc nasze pasje i umiejętności mamy głębszy wgląd i potrafimy kompleksowo patrzeć na różne sytuacje czy problemy.

Przemysław Wilant

Twórca Szkoły pływania HIPCIO. Od 2004 roku prowadzi wraz z żoną zajęcia nauki i doskonalenia pływania. Prekursor pływania niemowląt w woj. Lubuskim. Ratownik, instruktor pływania, trener wielu Mistrzów Polski. 14 zawodnik Mistrzostw Świata Ateny 1999r., Medalista Mistrzostw Europy Seniorów Walencja 2000r., Wielokrotny Mistrz i Rekordzista Polski juniorów i seniorów, od 1994r. do 2004r. członek Pływackiej Kadry Narodowej.

Przemysław Wilant na łodzi

Agnieszka Czarniecka w basenie

Agnieszka Czarniecka

Od 2004r. ratownik, instruktor i trener pływania, wielokrotna rekordzistka Polski juniorów w stylu dowolnym, prekursor pływania przedszkolnego w woj. Lubuskim, wychowawca, kierownik placówek wypoczynku, współzałożycielka Szkoły pływania Hipcio, mama trójki synów, a na obozach i na zajęciach mama wszystkich dzieci. Medalistka Mistrzostw Polski. Mistrzyni w prowadzeniu zajęć dla dzieci

Anna Porzelska

Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski juniorów i seniorów, aktualna Rekordzistka Polski w stylu grzbietowym i zmiennym, uczestniczka Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży, finalistka Mistrzostw Europy juniorów, w latach 2007-2014 członek Pływackiej Kadry Narodowej, trener i instruktor pływania, ratownik i wychowawca.

dzieci w basenie

mężczyzna i dziecko w basenie

Yurji Romańczuk

Absolwent Akademii Pedagogicznej kierunek psychologia dziecięca i pedagogika Uniwersytet w Kijowie. Instruktor Pływania z licencją Polskiego Związku pływackiego. Ratownik wodny, uprawnienia Kursu Pomocy Przedmedycznej, Mistrz Ukrainy w akrobatyce i gimnastyce. Doskonały kontakt z dziećmi, świetnie mówi po polsku. Specjalista od "trudnych przypadków adaptacyjnych" do środowiska wodnego. Wychowawca obozowy i kolonijny. Uprawnienia sternika motorowodnego. Fizjoterapeuta, masażysta.

Jan Wilant

Wielokrotny Mistrz okręgu Lubuskiego w pływaniu. Instruktor Pływania z licencją Polskiego Związku Pływackiego. Ratownik wodny, uprawnienia motorowodne. Uczestnik Szkoły pod Żaglami 3-miesięczny rejs po Karaibach. Wspaniały kontakt z dziećmi i młodzieżą. Wychowawca kolonijny i obozowy. Uprawnienia nurkowe PADI.

mężczyzna w basenie

mężczyzna i dziecko w basenie

Julia Zjawin

Instruktor z licencją Polskiego Związku Pływackiego. Ratownik wodny, uprawnienia Kursu Pomocy Przedmedycznej. Zarażająca pozytywnym nastawieniem, uśmiechem i sympatią. . Fun aktywności ruchowej, animator gier i zabaw dla dzieci i młodzieży.

Mateusz Maksymowicz

Wielokrotny Mistrz i Rekordzista Polski w pływaniu styl grzbietowy. Instruktor z licencją Polskiego Związku Pływackiego. Ratownik wodny. Wychowawca obozowy i kolonijny. Dzieci nie mogą doczekać się z Nim następnych zajęć !

mężczyzna w basenie