Obozy i półkolonie

Organizujemy obozy i półkolonie dla dzieci i młodzieży. Nasze obozy to nie tylko nauka pływania, ale także różnorodne atrakcje, takie jak zajęcia na lodowisku, basen z mega trampoliną i kulą chomik, plac zabaw, sala sportowa, a także wizyty w Multikinie. Półkolonie to idealna propozycja dla dzieci, które chcą aktywnie spędzić czas podczas przerwy świątecznej lub ferii zimowych. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, w tym Przemysława Wilanta, wicemistrza Europy na 100m stylem grzbietowym. Zapewniamy pyszne obiady w restauracji i odpoczynek w sali konferencyjnej. Najważniejsze dla nas jest, aby dzieci nie siedziały w domu, ale aktywnie się bawiły!

Zielone szkoły

Oferujemy również organizację zielonych szkół. To doskonała okazja dla dzieci i młodzieży, aby nauczyć się pływać, doskonalić swoje umiejętności pływackie i spędzić czas na świeżym powietrzu. Nasze zielone szkoły to nie tylko nauka i sport, ale także zabawa i integracja. Wierzymy, że nauka przez zabawę jest najskuteczniejsza, dlatego staramy się, aby zielone szkoły były pełne atrakcji i pozytywnych emocji. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.