uśmiechnięty chłopiec w czapeczce

Wiosna – zielone szkoły

Z radością zapraszamy na wiosenne zielone szkoły. To wyjątkowa okazja dla dzieci i młodzieży, aby spędzić czas na świeżym powietrzu, rozwijać swoje umiejętności pływackie i cieszyć się wiosenną aurą. Nasze zielone szkoły to nie tylko nauka pływania, ale także szereg innych atrakcji, takich jak gry i zabawy na świeżym powietrzu, zajęcia sportowe i edukacyjne. Wszystko to pod okiem doświadczonej kadry instruktorów, którzy dbają o bezpieczeństwo i dobrą zabawę uczestników. Zapewniamy małe grupy, indywidualne podejście do każdego uczestnika oraz przyjazną atmosferę.

Terminy wiosennych zielonych szkół

Zachęcamy do zapoznania się z naszym kalendarzem dostępności wiosennych zielonych szkół. Znajdziecie tam dokładne daty oraz informacje o dostępności miejsc. Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zarezerwować termin dla swojego dziecka jak najwcześniej. Zapraszamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań. Czekamy na Was!